Blog

4 LIPCA 2024

Jak zmniejszyć zużycie klocków hamulcowych?

Sprawne hamowanie pojazdu to podstawa bezpieczeństwa na drodze – dlatego nie warto bagatelizować żadnych usterek ani awarii na tym polu.

CZYTAJ WIĘCEJ
20 MAJA 2024

Czy wypinane haki holownicze to dobre rozwiązanie?"

Mobilne i wszechstronne rozwiązania zyskują coraz większą popularność wśród kierowców.

CZYTAJ WIĘCEJ
16 KWIETNIA 2024

Jak zabezpieczyć hak holowniczy przed rdzą?

Kupując części do swojego pojazdu, zapewne wybierasz sprzęt od renomowanych producentów. Inwestycja w wysokiejjakości artykuły to gwarancja ich długowieczności oraz niezawodności.

CZYTAJ WIĘCEJ
14 LISTOPADA 2023

Jak bezpiecznie holować zimą?

Obniżenie temperatury, częstsze opady deszczu i pojawiająca się gołoledź. Późna jesień i zima to trudny czas dla kierowców.

CZYTAJ WIĘCEJ
14 LISTOPADA 2023

Mity na temat klocków hamulcowych

Powielanie nieprawdziwych informacji ma miejsce w niemalże każdej dziedzinie życia. Nie inaczej jest w przypadku branży motoryzacyjnej.

CZYTAJ WIĘCEJ
29 WRZEŚNIA 2023

5 najpopularniejszych mitów na temat klocków hamulcowych

Praktycznie w każdej sprawie tworzą się błędne informacje, które następnie są powielane przez kolejne osoby. Dlatego Steinhof przedstawia 5 najpopularniejszych mitów na temat klocków hamulcowych.

CZYTAJ WIĘCEJ
29 WRZEŚNIA 2023

Jak konserwować i prawidłowo użytkować haki holownicze?

Po właściwym zamontowaniu element ten nie jest trudny do eksploatacji. Co więcej, decydując się na dobrej jakości sprzęt do sprawdzonych producentów, możemy być pewni, że będą one odpowiednio trwałe.

CZYTAJ WIĘCEJ
DOŁĄCZ DO NAS   

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.